Informacje

Mona Lisa

Tel: 601531700
www: www.monaliza.pl e-mail: superhit@post.pl

 

 

Mona Lisa to pseudonim artystyczny piosenkarki Renaty Niedbał-Witta.

Jest to niewątpliwie artystka o nietuzinkowej osobowości. Jej krystaliczna barwa głosu i niepowtarzalna czystość dźwięku urzekają słuchaczy. Poza tym charyzma i sceniczny czar artystki  sprawiają ,że chciałoby się Jej słuchać długo. Ale tej wokalistki nie wystarczy tylko posłuchać trzeba Ją koniecznie obejrzeć. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji U.Ś. Artystka koncertowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, Austria, Kanada, USA,   w najpiękniejszych hotelach i klubach świata. Śpiewała w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim,  włoskim, tureckim. Nagrała kilkadziesiąt teledysków i  16 płyt CD .Nagrywała z takimi artystami jak: Paweł Kukiz, zespół Universe ,Orkiestra Dęta KWK Staszic, a ostatnio Jej przeboje:” Reggae z Jamajki” i „ Początek świata” znalazły się na płycie: ”Polska w rytmie reggae” wśród takich gwiazd jak: Maanam, Pudelsi, Kombi, KASA i wiele innych.   Występowała w Katowickim Spodku z legendarną grupą BONEY M. i w TV tureckiej ze znanym piosenkarzem TARKANEM. Dla telewizji tureckej nagrała teledysk do piosenki: ”Simarik”  Mona Lisa pisze teksty nie tylko dla dorosłych ale i dzieci , ma na swym koncie kilkaset tekstów piosenek.                                               

Występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu  oraz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie ,,Dance Day ‘’ na molo.          

Jej piosenki: „Na swej drodze Anioła zawsze mam”,„Maria Teresa”, „ Miłość nie jest na jedną noc” i wiele innych zyskały miano przebojów. Mona Lisa ciągle nagrywa płyty i koncertuje, doskonali swój warsztat pracy i zaskakuje pomysłami.